serie wydawnicze
działy tematyczne
nasi autorzy
Pokochaj siebie, ulecz swoje życie
Louise L. Hay26.00 zł

Louise L. Hay w tej książce, zawierającej ćwiczenia oparte na jej głośnym bestsellerze Możesz uzdrowić swoje życie , zabiera nas w uzdrawiającą podróż przez różne sfery naszego życia. Zachęca nas do podjęcia pracy nad sobą, proponując sposoby wzbudzania miłości do siebie samego i techniki pozytywnego myślenia w dziedzinach związanych z naszym codziennym życiem, takich jak:
Zdrowie, lęki i fobie, seks, samoocena, przyjaźń, uczucia, nałogi, praca, pieniądze i powodzenie w życiu. Z technikami, które proponuje Autorka, zapoznały się tysiące ludzi uczestniczących w zajęciach terapeutycznych Pokochaj siebie, ulecz swoje życie . Na całym świecie prowadzą je pod kierownictwem Louise Hay odpowiednio przeszkoleni terapeuci. W ubiegłym roku jedna z terapeutek odwiedziła także nasz kraj i zapowiedziała w przyszłości kolejne wizyty w Polsce. "Ćwiczenia, które zamieściłam w tej książce, dostarczą Ci nowych wiado-mości o sobie. Umożliwią Ci dokonanie nowego wyboru dróg życiowych. Jeśli tylko chcesz, razem bodziemy mogli stworzyć dla Ciebie takie życie, jakiego zawsze pragnąłeś ".
Kontynuacja, a zarazem niezbędne uzupełnienie książki Możesz uzdrowić swoje życie. Bogaty zestaw prostych ćwiczeń, które pomogą osiągnąć zdrowie i dobre samopoczucie, zdobyć przyjaźń, szacunek i miłość, dojść do dobrobytu. Dzięki nim można się pozbyć niepożądanych zachowań i emocji, zmienić samego siebie na lepsze.
 

SPIS TREŚCI
Część I
Wprowadzenie

Rozdział 1 PODSTAWOWE TECHNIKI 9
Rozdział 2 KIM JESTEŚ? W CO WIERZYSZ? 19

Część II
Sposób postępowania

Rozdział 3 ZDROWIE 33
Rozdział 4 DOBRE SAMOPOCZUCIE 45
Rozdział 5 LĘKI I FOBIE 53
Rozdział 6 GNIEW 65
Rozdział 7 KRYTYCYZM I OSADZĄNIE 75
Rozdział 8 UZALEŻNIENIA 85
Rozdział 9 WYBACZANIE 93
Rozdział 10 PRACA 101
Rozdział 11 PIENIADZE I DOBROBYT 111
Rozdział 12 PRZYJAŹN 121
Rozdział 13 SEKS 133
Rozdział 14 MIŁOŚĆ I SERDECZNE ZWIĄZKI 143

Część III
Nowe Życie

Rozdział 15 TWÓJ NOWY PORTRET 155
ZAKOŃCZENIE 165

 

 

 

  Inne książki Louise L. Hay

 

tytuł oryginalny: Love Yourself, Heal Your Life
przekład: Irena Stąpor
ISBN: 83-85312-89-7
dodatkowe informacje: 168 stron, format: A5, oprawa broszurowa